کمپین برنده باش!

تشبیه دنیایی پر از هیجان و شادی به یک اتفاق روزمره

همه ما با مقوله بازی به نوعی آشنایی داریم و همچنین با چالش‌های یک کسب و کار ما در کانون تبلیغاتی رسابنیان این دو موضوع را باهم پیوند زده و سعی کردیم تا با ساده‌سازی موضوع پر از چالش رشد یک کسب و کار آنرا برای همه لذت بخش و پر از موفقیت نماییم.

مطالعه بیشتر درباره این کمپین

آتلیه گرافیک

طراحی گرافیکی، زبان ارتباط با مخاطب، از طریق انتقال مفاهیم و محتوای بصریست تا بتواند در کوتاهترین زمان، بیننده را در تجربه ی حسی و ذهنی اثر ارائه شده شریک کند. سرعت انتقال اطلاعات و اثرگذاری قوی تر بر مخاطب در یک تعامل بصری، از مزایای طرح های گرافیکی حرفه ای به شمار می رود. در آتلیه ی گرافیک کانون تبلیغاتی رسابنیان ، تلاش طراحان و گرافیستها برای خلق آثار تاثیرگذار، اصولی و چشم نوازیست که می تواند کمک زیادی به تقویت برندینگ و تبلیغات یک مجموعه یا رویداد کند.

صفحه آرایی
تصویر سازی
لوگو و هویت بصری
طراحی و رنگ آمیزی دیجیتال

استودیو

استودیو رسابنیان ، متشکل از تیم های فیلمبرداری، عکاسی، تدوین، صداگذاری و جلوه های ویژه، وظیفه تولید آثار چند رسانه ای را به عهده دارد. خروجی هایی که مواد اولیه‌ی تبلیغات تلویزیونی و فضای مجازی به حساب می‌آیند تا به کامل ترین شکل معرفی کننده‌ی خدمات و یا محصولات باشند. در این استودیو همچنین ساخت انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی، مدلسازی و رندرگیری حرفه ای (آبجکتها و کاراکترهای سه بعدی، مدلهای معماری، غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی) انجام می پذیرد.

تدوین و ساخت تیزر
عکاسی و تصویربرداری
انیمیش و جلوه‌های ویژه
رندرینگ و مدلسازی ۳ بعدی

لابراتوار دیجیتال

لابراتوار دیجیتال عنوانی برای نامگذاری تمامی خدمات فضای مجازی کانون تبلیغاتی رسابنیان است. این خدمات تماما در بستر فضای مجازی و همگام با دانش روز دنیا برنامه ریزی و اجرا می‌گردند.

سئو
طراحی وبسایت
طراحی اپلیکیشن
مدیریت فضای مجازی

ایده تا اجرا

دفتر ایده تا اجرا در برگیرنده تمامی خدمات استراتژیک و میدانی کانون تبلیغاتی رسابنیان است. این دفتر با در اختیار داشتن نیرو‌های مجرب و کارآزموده توانایی اجرای تمامی پروژه‌های برنامه ریزی استراتژی،‌طرح کسب و کار و تبلیغات محیطی را دارا می باشد.

تبلیغات محیطی
رویداد و همایش
کمپین‌های تبلیغاتی
مطالعات بازار و استراتژی

نیازمند چه خدمتی هستید؟

با ما تماس بگیرید