تعرفه مدیریت اینستاگرام بر اساس چگونگی مدیریت اینستاگرام یک کسب و کار متغیر است. مدیریت حرفه‌ای صفحه اینستاگرام نیازمند تولید محتوای جذاب و غیر تکراری مانند: عکس و ویدئوی منحصربفرد، نوشتن کپشن‌های گیرا و فکر شده، تدوین برنامه انتشار منظم و انتخاب هشتگ مناسب برای هر پست است که کاری زمان‌بر و نیازمند هزینه بسیار و چه بسا استخدام چند نیروی انسانی متخصص در زمینه‌های مختلف است.

در محاسبه تعرفه مدیریت اینستاگرام مواردی نظیر حجم تولید محتوا، نوع محتوا و میزان تعامل مخاطبان با پیج اینستاگرام آن کسب و کار بسیار تعیین کننده خواهد بود. در سیستم تعیین قیمت زیر تلاش شده تا با توجه به میزان تولید محتوایی که نیاز دارید برای صفحه شما انجام شود هزینه مشخص گردد.

روند کار:

۱. برآورد هزینه تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام با استفاده از سیستم تعیین قیمت

۲. تماس با واحد توسعه بازار کانون تبلیغاتی رسابنیان

۳. مراجعه حضوری به کانون یا درخواست حضور نماینده کانون تبلیغاتی رسابنیان

تعرفه مدیریت اینستاگرام

[bt_cc id=”4425″]

مدیریت اینستاگرام امروزه یکی از دغدغه های هر کسب و کاری است چرا که همه ما اهمیت این شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر و ویدئو را در رشد کسب و کار به خوبی درک کرده‌ایم. اینستاگرام امروزه با بیش از ۳۰ میلیون اکانت ایرانی فضایی پر پتانسیل برای هر نوع کسب و کاری به حساب می آید. برای ارائه محصولات در سطح کشوری می‌توان از این شبکه اجتماعی با برنامه‌ریزی درست و عملکرد منظم مورد استفاده نمود و به همین دلیل است که مدیریت اینستاگرام امروزه به یکی از موضوعات حیاتی هر کسب و کاری تبدیل شده است. در کانون تبلیغاتی رسابنیان ما با ارائه خدمت مدیریت اینستاگرام در قالب سه طرح مختلف بنا به نیاز هر کسب و کاری پاسخ می‌دهیم تا از این فرصت به خوبی برای کسب و کاری خود بهره برداری کنند.

اهمیت و ضرورت برنامه ریزی و تدوین تقویم محتوایی در مدیریت اینستاگرام

استمرار و نظم دو خصیصه مهم و تاثیرگذار در رشد و کسب نتیجه از اینستاگرام است. تولید و انتشار محتوا به صورت منظم و بر اساس برنامه ریزی و تحقیق در رابطه با زمان مناسب انتشار پست ضمن حفظ ارتباط مخاطب با صفحه اینستاگرام کسب و کار شما سبب انتقال حس زنده بودن برای صفحه شما خواهد شد و دائما و به صورت منظم نام شما را برای مخاطب یادآوری خواهد کرد.

مشاهده نمونه کارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی

نقش ادمین در مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام رسابنیان نقش ادمین

امروزه به قدری نقش شبکه‌های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام در معرفی یک کسب و کار پر رنگ شده است که اختصاص زمان یکی از کارکنان کسب و کار به مدیریت این فضا رفته رفته ناگزیر شده است. به این دلیل که مدیریت اینستاگرام همانطور که بسیار پر بازده و مستقیم است اما نیازمند کار مستمر است. در مدیریت اینستاگرام حفظ زبان ارتباط با مخاطب در صفحه اینستاگرام، تحقیق و استفاده از هشتگ های مناسب و پاسخگو بودن به مخاطب در دایرکت و کامنت بسیار مهم و ضروری است. همچنین فردی که بتواند برنامه ریزی و تقویم محتوایی که برای صفحه اینستاگرام تدوین شده است را پیاده سازی کند باعث حفظ استمرار و نظم صفحه اینستاگرام آن کسب و کار خواهد شد.

اهمیت تولید محتوا در مدیریت اینستاگرام

 

محتوا به هر آن چیزی که به صورت متن، تصویر و ویدئو در رابطه با موضوع آن کسب و کار تهیه می شود اطلاق می گردد. محتوا سرآغاز هر فعالیت تبلیغاتی است و در مدیریت اینستاگرام همانطور که توصیه می کنیم به تمامی کسب و کارها که محتوای خودشان را تولید و منتشر نمایند زیرا بازخورد مخاطبان بسیار بهتر خواهد بود

ضرورت تحلیل و بررسی گزارشات در مدیریت اینستاگرام

همانطوریکه به مرور زمان شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام اهمیت پیدا می کنند ضرورت تحلیل و بررسی بازخورد و عملکرد نیز در این شبکه های اجتماعی اهمیت پیدا می کنند. در کانون تبلیغاتی رسابنیان به صورت هفتگی گزارشات عملکرد و بازخورد صفحه اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌گیرد تا ضمن مقایسه عملکرد هر هفته  میزان رشد و موفقیت صفحه اینستاگرام خود را بررسی نمایید.

دسترسی به نسخه دسکتاپ وبسایت شبکه اجتماعی اینستاگرام

طراحی فریم پست‌ها:

اختصاص دادن تم و استایل منحصر به برند یا مجموعه ی شما و یکپارچه سازی پستهای صفحه ی اینستاگرامی شما، به نحوی که شامل لوگو یا نشان تجاری شما، و بر حسب نیاز تلفن یا ادرس سایت و … باشد، به عنوان قاب یا فریمی برای پستهای شما آماده می گردد که می تواند بسته به فضای پیج و نوع فعالیت، شکل و شمایل متفاوتی داشته باشد.

نمونه ی طرح فریم پست برای کمپین تبلیغاتی شهر همه_ کاری از تیم رسا بنیان (1396)

حتی برای جذابیت بیشتر برای یک پیج می توان از دو یا سه فریم مختلف استفاده شود که برای دسته بندی و تفکیک انواع پستها، شامل پستهای محصول، ویدئوها، پستهای آموزشی یا اطلاع رسانی و .. از فریم های مختص هر کدام استفاده کرد. نمونه های مختلفی از این طرح فریم ها را در ادامه مشاهده می کنید: