عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی بخش جدایی ناپذیر تبلیغات است.

عکاسی صنعتی از آنجایی اهمیت دارد چرا که عناصر بصری مانند عکس در دنیای تبلیغات در عین جذابیت، بیشتر از هر چیز دیگری مخاطب را با خود درگیر کرده و مفهوم را منتقل می کنند.

عکاسی صنعتی ، یک روش بسیار ساده اما فنی برای بالا بردن جذابیت یک محصول، نشان دادن آن به مشتریان و مخاطب ها است. همچنین، گاهی عکاسی صنعتی تنها محدود به یک محصول نمی شود. عکاسی از محیط یک کمپانی یا کلینیک، معرفی خدمات آن و … نیز از عواملی است که کمپانی ها به عکاسی صنعتی روی می‌آورند.

اما چرا برای عکاسی صنعتی به تیمی مجرب و حرفه ای نیاز داریم؟

شاید این تصور وجود داشته باشد که داشتن تنها تجهیزات برای گرفتن یک خروجی خوب کافی باشد. اما همواره عکاس و فیلمبردار مجرب از تجهیزات مهم ترند.

وجود تیمی حرفه‌ای متشکل از عکاسان خبره و فیلمبرداران مجرب، به همراهی تجهیزات به روز و تکنولوژی های متنوع به نتیجه‌ای بسیار کامل و حرفه‌ای می انجامد.

از مزیت حضور افراد حرفه‌ای می توان به توانایی بالای آن ها در ایده پردازی و خلاقیت اشاره کرد. این افراد طی جلساتی که با صاحبان یک کمپانی یا برند برگزار می کنند، به یک دید کلی رسیده و سپس با کمک خلاقیت خود، قاب های متناسب را بسته و خروجی مطلوب را به دست می آوردند.

همچنین، این تیم، توانایی برقراری ارتباط موثر با افراد حاضر را داشته و این اطمینان را به کارفرما می دهند که نتیجه مطابق نظر آن ها یا بهتر خواهد شد.

تیم عکاسی ، به نرم‌افزار های ویرایش عکس و نرم افزار های گرافیکی تسلط دارند و از آن ها بهترین بهره را برای گرفتن نتیجه ی عالی، خواهند برد.

در کنار عکاسی تبلیغاتی ، نوع صنعتی آن نیز مطرح است. این شاخه از عکاسی به عکاسی از محصولاتی بزرگ تا بسیار کوچک توجه دارد. یک تیم عکاسی حرفه ای قادر خواهد بود تا در کنار تبلیغات، عکاسی صنعتی را نیز به بهترین شکل بر عهده گیرد.

در استودیو آژانس تبلیغاتی رسا‌بنیان ، تیمی کاملا حرفه ای متشکل از عکاسان بسیار حرفه‌ای به تهیه و تولید عکس های با کیفیت و متناسب با هدف تبلیغاتی هر مجموعه‌ای می پردازند.

اعضای تیم عکاسی و تصویربرداری

نوید نجفی

پارسا مهرداد

علیرضا علیشاه