عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی بخش جدایی ناپذیر تبلیغات ...

عکاسی صنعتی از آنجایی اهمیت دارد چرا که عناصر بصری مانند عکس در دنیای تبلیغات در عین جذابیت، بیشتر از هر چیز دیگری مخاطب را با خود درگیر کرده و مفهوم را منتقل می کنند.

عکاسی صنعتی ، یک روش بسیار ساده اما فنی برای بالا بردن جذابیت یک محصول، نشان دادن آن به مشتریان و مخاطب ها است. همچنین، گاهی عکاسی صنعتی تنها محدود به یک محصول نمی شود. عکاسی از فعالیت‌های یک مجموعه، محیط یک کمپانی یا کلینیک و معرفی خدمات آن و … نیز از عواملی است که کمپانی‌ها و مجموعه‌ها به عکاسی صنعتی روی می‌آورند.

اما چرا برای عکاسی صنعتی به تیمی مجرب و حرفه ای نیاز داریم؟

شاید این تصور وجود داشته باشد که داشتن تنها تجهیزات برای گرفتن یک خروجی خوب کافی باشد. اما همواره عکاس و فیلمبردار مجرب از تجهیزات مهم ترند.

وجود تیمی حرفه‌ای متشکل از عکاسان خبره و فیلمبرداران مجرب، به همراهی تجهیزات به روز و تکنولوژی های متنوع به نتیجه‌ای بسیار کامل و حرفه‌ای می انجامد.

از مزیت حضور افراد حرفه‌ای می توان به توانایی بالای آن ها در ایده پردازی و خلاقیت اشاره کرد. این افراد طی جلساتی که با صاحبان یک کمپانی یا برند برگزار می کنند، به یک دید کلی رسیده و سپس با کمک خلاقیت خود، قاب های متناسب را بسته و خروجی مطلوب را به دست می آوردند.

همچنین، این تیم، توانایی برقراری ارتباط موثر با افراد حاضر را داشته و این اطمینان را به کارفرما می دهند که نتیجه مطابق نظر آن ها یا بهتر خواهد شد.

تیم عکاسی ، به نرم‌افزار های ویرایش عکس و نرم افزار های گرافیکی تسلط دارند و از آن ها بهترین بهره را برای گرفتن نتیجه ی عالی، خواهند برد.

در کنار عکاسی تبلیغاتی ، نوع صنعتی آن نیز مطرح است. این شاخه از عکاسی به عکاسی از محصولاتی بزرگ تا بسیار کوچک توجه دارد. یک تیم عکاسی حرفه ای قادر خواهد بود تا در کنار تبلیغات، عکاسی صنعتی را نیز به بهترین شکل بر عهده گیرد.

یکی از دلایلی که شرکت ها به دنبال یک عکاس صنعتی هستند ، لزوم داشتن یک وب سایت خوب است که محصولات و خدمات خود را به طور اثرگذار نمایش دهند. مطمئناً ، می‌توان عکس‌های صنعتی را به عنوان تعداد زیادی بروشور و پوستر چاپ کرد، اما حضور موثر در فضای مجازی برای هر کسب و کاری لازم است تا بتواند از طریق جذب مخاطب در فضای مجازی به کسب و کار خود رونق دهد. عکاسان صنعتی با گرفتن تصویر از محصولات ، ماشین آلات و یا تجهیزاتی که می توانند به پیشبرد یک کسب و کار کمک کنند ، وظیفه دارند زندگی را به وب سایت هر کسب و کار تزریق کنند.

عکاسی صنعتی یک موضوع کاملا جدی است و بنابراین میبایست به شدت روی تمامی جوانب کار حساسیت داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید. همواره اصل را بر نمونه کارها یک عکاس بگذارید و در مرحله بعد قیمت را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که او در گذشته عکسهای خوبی گرفته باشد. در حالت ایده آل ، هرتیم عکاسی باید یک نمونه‌ کارهای متنوعی با موضوع متفاوت داشته باشد.

در استودیو شرکت تبلیغاتی رسا‌بنیان ، تیمی کاملا حرفه ای متشکل از عکاسان بسیار حرفه‌ای به تهیه و تولید عکس های با کیفیت و متناسب با هدف تبلیغاتی هر مجموعه‌ای می پردازند.

ما خدمات عکاسی صنعتی را برای شرکت‌ها، برندها و کسب و کارها ارائه می دهیم تا ضمن ارائه بسیار عالی از محیط یا محصول آنها حضوری موثر در فضای مجازی و اقلام اداری داشته باشند.
هدف ما این است که برای تهیه بروشورهای محصول ، تصاویری چشم نواز تولید کنیم. همچنین عکاسی صنعتی ما می تواند در ارائه نحوه عملکرد دستگاه‌های شما کمک کننده باشد. برای تقویت مناطق مختلف و ویژگی های تجهیزات ، عکس ها می توانند به راحتی توضیح دهنده باشند. برای محیط‌های خطرناک، تیم رسابنیان می تواند بدون نورپردازی اضافی از کارخانه و ماشین آلات عکاسی صنعتی انجام دهد. ما در بخش خدمات عکاسی صنعتی و تمام جوانب سازمان و برند شما را در نظر خواهیم گرفت؛ از مستند سازی فرآیندهای تولید ، تا برجسته کردن محصولات و عوامل برجسته سازمان.

اعضای تیم عکاسی و تصویربرداری

هانیه یاوری

پارسا مهرداد

علیرضا علیشاه

امروزه به دلیل گستردگی بسیار زیاد حوزه عکاسی صنعتی آن را میتوان در شاخههای مختلفی تعریف کرد:

عکاسی صنعتی، تبلیغاتی و تجاری:

که به عکاسی از فضاها و بخشهای تجاری یک مجموعه و یا محصولات یک برند در ابعاد مختلف پرداخته میشود این محصولات شامل تمامی محصولاتی است که در دسته بندیهای زیر جای نمیگیرند.

عکاسی طلا، جواهر آلان و ساعت:

این مجموعه از محصولات به دلیل ابعاد و ماهیت بازتابی که دارند به دسته بندی مجزایی در حوزه عکاسی تبلیغانی تقسیم میشوند.

عکاسی صنعتی مواد غذایی و نوشیدنیها:

تمامی تصویربرداریهای تبلیغاتی در دو نوع صنعتی با پس زمینه سفید یا رنگی ساده و یا با صحنه پردازی قابل انجام است. دسته محصولات غذایی و نوشیدنیها از جمله محصولاتی هستند که بیشتر از سایر محصولات تجاری در قالب تصاویر با صحنه پردازی تصویربرداری میشوند.

عکاسی صنعتی مد، پوشاک و محصولات بافتدار:

در این دسته از تصویربرداریهای تبلیغاتی محصولات با استفاده از مدل و فضاسازی بسیار پر طرفدار هستند و به لحاظ درک مخاطب از محصول این نوع عکاسی بیشتر در فضای مد و پوشاک پرطرفدار است.

عکاسی ساختمان، معماری و دکوراسیون داخلی:

در این نوع تصویربرداری مسئله نورپردازی و تامین نور طبیعی بسیار اهمیت پیدا میکند و به سختیهای این نوع تصویر برداری تبلیغاتی بسیار اضافه میکند.