لوگو و هویت بصری

در معرفی لوگو و هویت بصری می‌توان عنوان کرد که لوگو یا آرم، نمادی است برای نشان دادن هویت یک شرکت یا به طور کلی یک نام تجاری. این نماد که گرافیکی یا متنی و گاها ترکیبی از هردو است، یک نام تجاری را در بین رقبا متمایز می کند و به مردم معرفی می کند.

دپارتمان:

آتلیه گرافیک

خدمات:

طراحی لوگو، هویت بصری (شامل رنگ، بافت و المان‌های بصری)، ست اداری و …

coco
7eghlimpasargad
MASHHOUR
UNIKALOGO
logo black shayan
MAHAMlogo

نتیجه تلاش‌های تیم طراحی لوگو و هویت بصری

لوگو و هویت بصری یک نام تجاری متشکل از مشخصاتی منحصر به فرد از آن نام تجاری است. مانند نام برند، نوع خدماتی که عرضه می کند و… است. لوگو ها در انواع مختلف و بنا به سلیقه کارفرما و توسط یک طراح، طراحی می شوند. لوگو می تواند بسیار ساده و مینیمال باشد و گاهی پر از رنگ های متنوع و متضاد. یک تیم طراح مجرب، می تواند تمام المان های گفت شده را در فضایی کوچکی که برای لوگو در اختیار دارد در کنار هم چیده و خروجی زیبایی را به کارفرما تحویل دهد.
طراحی لوگو ها همیشه ثابت نمی ماند. گاهی بنا به تغییراتی که در روند کار یک برند به وجود می آید و گاهی نیز به دلیل ایجاد تنوع، با تشخیص تیم طراح، تغییراتی گاه کوچک و گاه بزرگ در لوگو یک برند ایجاد می شود.
هویت بصری چیست ؟
هر عنصری که به برند شخصیت و هویت داده و آن را به مخاطب معرفی کند را هویت بصری آن برند می گویند. هویت بصری را می توان مهم ترین المان در معرفی برند شما و تمایز آن از رقبا دانست.
این مجموع عناصر که توسط تیمی خلاق و طراح انتخاب می شوند، در کنار هم به برند شما شکل می دهند. پالت رنگ، شکل و فرم، فونت و… از این عناصر هستند. وقتی این عناصر انتخاب و تعیین شدند، از آن پس تمام طرح های گرافیکی و تبلیغاتی این برند، با کمک این عناصر شکل می گیرند. به این صورت است که به مرور برند شخصیت پیدا کرده و در ذهن مخاطب ماندگار می شود.
به طور خلاصه می توان گفت که هویت بصری یک برند به مشتریان و مخاطب می گوید “که” هستند. پس می توان گفت که طراحی هویت بصری یک برند باید با دقت زیاد و توجه بالاصورت بگیرد تا نام آن برند در ذهن ها ماندگار شود.
وجود تیمی خلاق و مجرب در آتلیه گرافیک در شرکت تبلیغاتی رسابنیان به یاری کارفرمایان آمده و خدمات طراحی هویت بصری را به آن ها ارائه می دهند.