عکاسی و تصویربرداری

عکاسی و فیلمبرداری بخشی جدایی ناپذیر از تبلیغات هستند.

چرا که عناصر بصری مانند عکس و فیلم در دنیای تبلیغات در عین جذابیت، بیشتر از هر چیز دیگری مخاطب را با خود درگیر کرده و مفهوم را منتقل می کنند.

عکاسی تبلیغاتی، یک روش بسیار ساده اما فنی برای بالا بردن جذابیت یک محصول، نشان دادن آن به مشتریان و مخاطب ها است. همچنین، گاهی عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی تنها محدود به یک محصول نمی شوند. عکاسی از محیط یک کمپانی یا کلینیک، معرفی خدمات آن و … نیز از عواملی است که کمپانی ها به عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی روی می‌آورند.

اما چرا برای عکاسی و تصویربرداری به تیمی مجرب و حرفه ای نیاز داریم؟

شاید این تصور وجود داشته باشد که داشتن تنها تجهیزات برای گرفتن یک خروجی خوب کافی باشد. اما همواره عکاس و فیلمبردار مجرب از تجهیزات مهم ترند.

وجود تیمی حرفه‌ای متشکل از عکاسان خبره و فیلمبرداران مجرب، به همراهی تجهیزات به روز و تکنولوژی های متنوع به نتیجه‌ای بسیار کامل و حرفه‌ای می انجامد.

از مزیت حضور افراد حرفه‌ای می توان به توانایی بالای آن ها در ایده پردازی و خلاقیت اشاره کرد. این افراد طی جلساتی که با صاحبان یک کمپانی یا برند برگزار می کنند، به یک دید کلی رسیده و سپس با کمک خلاقیت خود، قاب های متناسب را بسته و خروجی مطلوب را به دست می آوردند.

همچنین، این تیم، توانایی برقراری ارتباط موثر با افراد حاضر را داشته و این اطمینان را به کارفرما می دهند که نتیجه مطابق نظر آن ها یا بهتر خواهد شد.

تیم عکاسی و فیلمبرداری، به نرم‌افزار های ویرایش عکس، فیلم و نرم افزار های گرافیکی تسلط دارند و از آن ها بهترین بهره را برای گرفتن نتیجه ی عالی، خواهند برد.

در کنار عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی، نوع صنعتی آن نیز مطرح است. این شاخه از عکاسی به عکاسی از محصولاتی بزرگ تا بسیار کوچک توجه دارد. یک تیم عکاسی حرفه ای قادر خواهد بود تا در کنار تبلیغات، عکاسی صنعتی را نیز به بهترین شکل بر عهده گیرد.

در استودیو کانون تبلیغاتی رسا‌بنیان ، تیمی کاملا حرفه ای متشکل از عکاسان و فیلمبرداران بسیار حرفه‌ای به تهیه و تولید عکس های با کیفیت و فیلم های تبلیغاتی می پردازند.

اعضای تیم عکاسی و تصویربرداری

نوید نجفی

پارسا مهرداد

علیرضا علیشاه

اشتراک گذاری کنید!