تبلیغات محیطی

به هرگونه تبلیغاتی که در فضای باز و به نوعی فضای بیرون از خانه انجام می‌گردد، تبلیغات محیطی می گویند. این دسته از تبلیغات را بیشتر با بیلبوردهای خیابانی می شناسیم. اما تبلیغات محیطی تنها به این موارد محدود نمی شوند.

دپارتمان:

اتاق ایده تا اجرا

خدمات:

طراحی و اجرای کمپین های محیطی در سرتاسر کشور

coco
7eghlimpasargad
MASHHOUR
UNIKALOGO
logo black shayan
MAHAMlogo

نمونه‌هایی از تبلیغات محیطی

انواع تبلیغات محیطی :

بیلبوردها، بنر ها، پوستر های بزرگ، پلاکارد، ماکت های حجمی، برچسب، نمایشگر های الکترونیک یا دیجیتال و یا لیزری، بالن های شهری و … همه در دسته تبلیغات محیطی قرار می گیرند.
بسته به نوع استراتژی تبلیغاتی کمپانی یا کارفرما، می توان از یک ، چند و یا حتی تمام انواع تبلیغات محیطی استفاده کرد.

مزایای تبلیغات محیطی :

تبلیغات محیطی از محبوب ترین روش های تبلیغات است. این شیوه مزایای بسیاری داشته که در ادامه آن ها را شرح می دهیم :
تبلیغات محیطی تضمینی بر دیده شدن برند شماست
تبلیغات محیطی به مخاطب حق انتخاب نمی دهند. به همین دلیل بیشترین تاثیر را در دیده شدن نام برند و خدمات آن می گذارند. همچنین تعداد افراد بیشتری در معرض این دسته از تبلیغات قرار دارند.
تبلیغات محیطی باعث دیده شدن مکرر برند شما می شوند
این دسته از تبلیغات در مدت زمان بیشتری در معرض دید مردم هستند. این امر به ماندگار شدن نام برند در ذهن بیننده های روزانه کمک می کند. همچنین این امر به جلب بیشتر مشتری نیز کمک می کند.
تبلیغات محیطی به شما کمک می کند تا بازار هدف خود را انتخاب کنید
به دلیل انتخابی بودن فضای ارائه این دسته از تبلیغات، شما می تواند مخاطبین خود را بر اساس منطقه انتخاب کنید. این کار البته به بررسی تخصصی نیاز دارد.
باید در نظر داشته باشید که این شیوه تبلیغات برای اجرایی شدن به طی شدن مراحل قانونی نیاز دارد. ما در کانون تبلیغاتی رسا بنیان با کمک تیم تبلیغات خود به شما در این مسیر کمک می کنیم..

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید!